ESCO PODLAHY


  • Firma ESCO PODLAHY s.r.o. patrí medzi najväčších výrobcov masívnych a trojvrstvových drevených dubových podláh v Európe. Firma ESCO sídli v Českej republike v obci Radomyšl a je dcérskou spoločnosťou holandského koncernu ESCO Holding b.c..

    Dubová masívna podlaha je klasikou pri drevených podlahách. Žiadna iná podlaha nedodá miestnosti toľko tepla domova. Je všeobecne známe, že dubová podlaha má pozitívny vplyv na ovzdušie v miestnosti. Drevené Esco podlahy sú ekologický výrobok, ktorý sa Vám bude páčiť dlhé roky.

    3-vrstvová a 2-vrstvová podlaha Esco je vhodná pre novostavby i renovácie podláh. Je vhodná pre podlahové vykurovanie. Viacvrstvové Esco podlahy sú vzhľadovo rovnaké ako masívne parkety. Najdôležitejšie prvky ako je triedenie, olej a povrchová úprava sú pri viacvrstvových a masívnych podlahách úplne rovnaké. Tieto podlahy sú vyrábané z ekologických európskych materiálov.

    Drevo je prírodný produkt! Dodávaná podlaha môže obsahovať farebné odchýlky aj v dymených odtieňoch. Toto sa neposudzuje ako vada, ale ako charakteristická vlastnosť dreva.

    Veríme,že s podlahami Esco budete maximálne spokojní, a že si vo svojom domove vytvoríte z našich podláh ten „správny kútik prírody“ podľa Vašich snov a predstáv.

nameESCO podlahy
Elektronický katalóg 2017
nameESCO stoly
Elektronický katalóg 2017