PAR-KY  • Podlaha, do ktorej sa zamilujete

  • S podlahou Par.ky ste si zvolili istotu! Par-ky podlahy s nášľapom z pravého dreva sú vyrábané výhradne v našich fabrikách v Belgicku týmom motivovaných zamestnancov, u ktorých je kvalita prvoradá. Stojíme si za týmto záväzkom ku kvalite a na podlahu poskytujeme záruku 20 rokov. Naviac, podlaha Par-ky sa jednoducho inštaluje a udržiava.

    PAR-KY je drevená dyhovaná podlaha s tenkou vrstvou skutočného dreva - nazývané dyha. Horná vrstva zo skutočného dreva tvorí jedinečné vzory, bohaté farebné variácie, prekrásne odrazy svetla a živé trojrozmerné efekty. Takto je možné odlíšiť prírodný výrobok od jeho imitácie, ako je napríklad laminát.

    K tomu ďalej dyhovaná podlaha vyžaruje teplo, vytvára atmosféru luxusu a ľahko sa udržuje. Dyhovaná podlaha PAR-KY je vynikajúca voľba pre tých, ktorí stavajú alebo robia rekonštrukciu.

    Vďaka unikátnemu výrobnému procesu podlahy Par-ky ponúkame nielen v tradičných druhoch dreva ako je dub alebo orech, ale taktiež širokú paletu exotických drevín ako napríklad Eben, Palisander alebo Teak.
 
PAR-KY - konštrukcia podlahy
Stiahnite si katalóg PAR-KY a inšpirujte sa