PLANET PARKETDrevo vytvára v ľudskom domove komfort a pohodu. Pomáha udržiavať zdravú klímu, robí nám radosť svojou kresbou a vôňou. Drevo vyžaruje pozitívnu energiu.

 


Planet Parket
 

Predstavujeme Vám drevené podlahy, ktoré sú vyrábané modernou technológiou bez akýchkoľvek kompromisov v kvalite materiálu. Preto vám podlahy Planet Parket môžu slúžiť celý život.


Planet Parket sú vysoko kvalitné dvojvrstvové drevené podlahy vyrobené v Českej Republike. Naše Dubové podlahy sú vhodné na podlahové vykurovanie vďaka tenkej dvojvrstvovej a pritom vysoko stabilnej konštrukcii. Povrchová úprava olejovoskom NaturaWax umožňuje použitie aj do vysoko zaťažovaných priestorov.


Drevená podlaha je nielen krásna, ale aj praktická a ekonomická. Drevenú podlahu je totiž možné po čase jednoducho obnoviť a nevychádza z módy ani po dlhých rokoch. Povrchová úprava olejom NaturaWax Vám prinesie nezabudnuteľnú skúsenosť z kontaktu s podlahou Planet Parket. Nebudete chcieť už inú.
Aktuálne kolekcie 

  •  
  • Drevo je najstarší materiál. Vďaka drevu človek prekonal už mnohé tisícročia. Berieme si iba toľko, aby sa les stále obnovoval.

  • Drevo nás sprevádza od samotného počiatku ľudstva a má pre človeka obrovskú škálu využitia. Kúzelné na tom je, že ide o obnoviteľnú surovinu s unikátnymi vlastnosťami a je možné ju teda ideálne využívať ako stavebný materiál.
  •  Dokumenty na stiahnutie

namePlanet parket
Technický list