REHAU

 • TERASOVÉ DOSKY

 • Naše dlhoročné skúsenosti a znalosť polymérových materiálov formujú aj materiál RAU – WOOD, z ktorého vyrábame terasový systém RELAZZO

  Farby, ktoré nevyblednú
  Dosky RELAZZO sú odolné voči UV – žiareniu. Farebný odtieň zostane zachovaný dlhé roky a nevytvárajú sa farebné odchýlky. Prirodzená patina dreva sa vytvorí krátko po položení.

  Dizajn a príjemný pocit
  Atraktívna a vysoko kvalitná povrchová úprava profilov, umožňuje pohodlnú chôdzu na boso, ako aj neobmedzené možnosti uloženia zo strany tvaru a rozmerov. Ponúkajú voľnosť pri vytváraní najrôznejších dizajnových a konštrukčných riešení.

  Stály tvar bez triesok
  Terasový systém je vysoko stabilný aj pri dlhodobom zaťažení bez závislosti od rozmeru a dizajnu. Zároveň nevyžaduje náročnú údržbu a je bez trhlín a triesok.

  Odolný voči mrazu, teplu a vlhkosti
  Materiál RAU – WOOD je plne odolný voči poveternostným vplyvom, aj pri dlhodobom pôsobení slnečných lúčov, vlhkosti alebo mrazu. Naviac si udržuje stabilný tvar a pevnosť profilov, a preto je možné využiť ho aj v bezprostrednej blízkosti vodných plôch – bazénov alebo pri mori.

  Minimálne nároky na údržbu
  Dlhá životnosť a minimálne nároky na údržbu – trhliny a triesky sú minulosťou. Zabudnite na aplikáciu ochranných náterov, napúšťanie olejmi a brúsenie. Jednoduché čistenie pomocou záhradnej hadice alebo maximálne jeden až dvakrát ročne tlakovou hadicou sú postačujúce. Plesne a hrdza nemajú šancu.

  Vysoko ekologické
  Profily RELAZZO sú plne recyklovateľné – ich likvidácia je veľmi jednoduchá: latky a spodnú konštrukciu je možné považovať za biomasu. Vzhľadom k výrazne dlhšej životnosti odpadajú aj dodatočné ošetrenia a tým sú z dlhodobého hľadiska oveľa hospodárnejšie než tradičné drevené povrchy. • TERASY RELAZZO

 •  
 • Popustite uzdu svojej kreativite a vytvorte si s doskami RELAZZO terasu podľa vlastného vkusu. Množstvo farebných tónov, šesť rôznych variant povrchovej úpravy, tri šírky, ktoré opticky aj pri dotyku sprostredkovávajú dojem skutočného dreva Vám dávajú maximálnu voľnosť.
 •  
 •  
 • RELAZZO puro, finello, naturo a coro & calmo tvoria výnimočnú kolekciu terasových dosiek, ktoré okúzlia najmä svojou rozmanitosťou. Či už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek povrch, farbu, výšku, šírku alebo dĺžku dosiek, s RELAZZO vždy dostanete vonkajšie doskym ktoré vyhovejú aj tým najprísnejším požiadavkám.
 •  
 •  
 


Na stiahnutie

nameREHAU
katalóg 2017
nameREHAU
garancia kvality
nameREHAU
montážny návod
nameREHAU
technické informácie