FLOORIFYVinylové podlahy Floorify  • Krátke zhrnutie vlastností FLOORIFY
    Kvalita podláh FLOORIFY je založená na unikátnom patentovanom, vodotesnom, extrémne pevnom a zvuk pohlcujúcom jadre s minerálmi Floorify®Rigid Core, ktoré zabezpečuje nezvyčajnú stabilitu a tuhosť podlahy. Jadro je spojené do jedného funkčného celku s povrchovou vrstvou Floorify® Silent Touch Technology s mimoriadnou odolnosťou proti nárazom, škrabancom, škvrnám a permanentným liehovým fixkám.

    Podlaha je bez škodlivých ftalátov a zaradená do emisnej triedy A+. Vo výsledku dostávame podlahu, ktorú je možné položiť takmer na akýkoľvek podklad pripravený pre bežnú inštaláciu drevených plávajúcich a laminátových podláh. Rýchla montáž šetrí čas, odpadá časovo a finančne náročné stierkovanie a nie je nutná špeciálna drahá podložka. Podlaha takmer nereaguje na teplotné zmeny (testované až do 80°C) a je možné ju položiť na teplovodné či elektrické podlahové vykurovanie alebo chladenie až do plochy 20 x 20m bez dilatačného profilu. Podlaha vôbec nestrieškuje na južnom slnku, nevytvárajú sa špáry (zámok s pevnosťou 9kN/m je 4x pevnejší v porovnaní s bežnými LVT dielcami).

    Dôležitý je aj dizajn lamiel – prepracovaný vzhľad FLOORIFY dnes žiadaných teplejších tónov dubu so vzhľadom olejovaných parketových podláh,decentné opracovanie hrán a povrchová štruktúra, ktorá je vždy hrejivá a mäkká na dotyk. Moderné kamenné dekory dopĺňajú kolekciu FLOORIFY, ktorá pozostáva z dielcovo poznanie väčších ako obvyklé LVT dielce.


Katalógy na stiahnutie


nameFLOORIFY
Elektronický katalóg 2017