Samonivelizačné hmoty

 

Sika Level-100

Táto umelými hmotami zušlachtená nivelačná hmota je ideálna na zhotovenie rýchlo tuhnúcich podkladov. Vyznačuje sa hladkým konečným povrchom a rýchlim schnutím. 


Dostupné v 25kg balení.

Sika Level-200

Sika Level-200 je jednozložková polymérmi modifikovaná cementová vyrovnávacia stierka, určená na vyrovnávanie a vyhladzovanie plôch. 


Dostupné v 25kg balení.

Sika Level-300 Extra

Sika Level-300 Extra je jednozložková polymérmi modifikovaná cementová vyrovnávacia stierka najvyššej kvality, určená na vyrovnávanie a vyhladzovanie plôch. 


Dostupné v 25kg balení.

Sika Level-01 Primer

Tento jednozložkový vodný roztok bieleho akrylového živicového polyméru je určený ako podkladový a uzatvarácí náter pred použitím samonivelazačných stierok.


Dostupné v 5kg a 25kg balení.

 

Thomsit DX

Táto samonivelizačná univerzálna vyrovnávacia hmota je určená na suché interiérové podlahy, pre hrúbku vrstvy od 0,5 do 10 mm v jednej pracovnej operácii. Vyznačuje sa rýchlym schnutím a výbornou výslednou pevnosťou. 

Dostupné v 25kg balení. 

Thomsit AS 1  RAPID

Thomsit AS 1 RAPID je anhydritová samonivelizačná vyrovnávacia hmota na podlahy pre hrúbku vrstvy od 1 do 20 mm v jednej pracovnej operácii. Vyznačuje sa ľahkou spracovanosťou, vysokou výslednou pevnosťou a vysoko hladkým výsledným povrchom.

Dostupné v 25kg balení.

Thomsit DG

Thomsit DG je anhydritová samonivelizačná vyrovnávacia hmota na podlahy pre hrúbku vrstvy od 3 do 30 mm v jednej pracovnej operácii. Je vhodná na nasiakavé aj nenasiakavé podklady, a vyznačuje sa rýchlym schnutím a odolnosti voči vzniku prasklín.


Dostupné v 25kg balení.

Thomsit RS 88

Táto renovačna vyrovnávacia hmota je určená na stierkovanie a pristierkovanie pre hrúbku vrstvy od 1 do 100 mm v jednej pracovnej operácii. Vyznačuje sa svojou prispôsebenosťou a rýchlym schnutím. 

Dostupné v 25kg balení.