Príslušenstvo

PRECÍZNOSŤ DO POSLEDNÉHO DETAILU

LIŠTA SOKLOVÁ PARKY - DÝHOVANÁ

Čerešničkou na torte pri podlahách Parky sú soklové lišty v rovnakom prevedení ako samotná podlaha. Jadro lišty pozostáva z materiálu MDF, na ktorom je nalepená drevená dýha príslušného farebného prevedenia s lakovanou povrchovou úpravou.

Formát: 2150 x 80 x 12 mm

LIŠTA SOKLOVÁ PARKY - PRETIERATEĽNÁ

V prípade, že chcete mať čistý a moderný vzhľad, máte možnosť zvoliť si základné soklové lišty bielej farby. Môžete ich jednoducho pretrieť rovnakou farbou, akou sú natreté Vaše steny.

Formát: 2150 x 69 x 12 mm

PODLAHOVÝ PROFIL PARKY - DREVENÝ

Každý kutil ocení naše "3-in-1" profily, ktoré sú k dispozícii vo všetkých drevinách a farbách Parky.
Tento profil sa hodí pre nasledujúce použitie:
- Ukončovací profil (ukončenie podlahy bez soklovej lišty)
- Vyrovnávací profil (prechod z podlahy Parky na nižšie podlahové krytiny)
- T-profil (prechod medzi dvomi podlahami v rovnakej výške)

Formát: 2150 x 48 x 13 mm

SCHODOVÉ HRANY V DEKORE PODLAHY

K dokonalosti netreba veľa, no schody v rovnakom prevedení, ako je Vaša nová podlaha, sú naozaj čerešničkou na torte. Schodové hrany sa vyrábajú priamo z dodávaných parkiet, takže farebná škála a vzhľad by mal korešpondovať s Vašou podlahou. Schodové hrany sú kompatibilné výlučne s podlahami Parky. V prípade záujmu o podlahy Parky spolu so schodovými hranami si vyžiadajte u nás cenovú ponuku.

Formát: v rozmeroch celých dosiek z aktuálnej ponuky Parky

PODLAHOVÝ PROFIL PARKY - HLINÍKOVÝ

Parky vyvinuli hliníkové podlahové profily, ktoré sú odolnejšie ako ich drevený variant. Tieto profily sú ideálne pre intenzívnu záťaž

Formát "T-profil": 900 x 38 mm

Formát "Ukončovací profil": 2700 x 30 mm

VYBERTE SI SPRÁVNU PODLOŽKU

PAROZÁBRANA (150 MICRÓNOV; 25 m2 / balenie)

Táto fólia slúži ako parotesná zábrana a môže byť použitá výlučne na podlahách Parky s integrovanou korkovou podložkou (Deluxe+06 a Royal+20. K prelepeniu fólie použite našu vodotesnú pásku pre dokonalú ochranu proti vlhkosti. Podložka je vhodná pre použitie na podlahovom vykurovaní.

Balenie:: 25 m2

ŠTANDARDNÁ PODLOŽKA PARKY (2,0 mm; 20 m2 / balenie)

Táto cenovo dostupná a vysoko kvalitná podložka zaručuje absorbciu zvuku a poskytuje zlepšenie zvukovej izolácie o 19 dB. Odstraňuje drobné nerovnosti podkladu. Má integrovanú bariéru proti vlhkosti. Pre perfektnú ochranu proti vlhkosti použite vodotesnú lepiacu pásku Parky. Podložka je vhodná pre použitie na podlahovom vykurovaní.

Balenie:: 20 m2

PODLOŽKA ELIMINUJÚCA ZVUK (2,0 mm; 20 m2 / balenie)

Táto prémiová podložka zaručuje maximálnu absorbciu zvuku a poskytuje zlepšenie zvukovej izolácie o najmenej 20 dB. Odstraňuje drobné nerovnosti podkladu. Zároveň disponuje integrovanou bariérou proti vlhkosti. Pre dokonalú ochranu proti vlhkosti použite vodotesnú lepiacu pásku. Podložka je vhodná pre použitie na podlahovom vykurovaní.

Balenie:: 20 m2

ZVOĽTE SPRÁVNU ÚDRŽBU

WOOD FLOOR CLEANER /1000 ml/

Ide o koncentrát, ktorý musí byť riedený vodou. Pomer riedenia je uvedený na etikete. Podlahu vyčistite vlhkým mopom a čističom Wood Floor Cleaner.

Balenie:: 1000 ml

WOOD FLOOR CLEANER - SPRAY /500 ml/

Ide o koncentrát, ktorý musí byť riedený vodou. Pomer riedenia je uvedený na etikete. Podlahu vyčistite vlhkým mopom a čističom Wood Floor Cleaner.

Balenie:: 1000 ml

AKO NA OPRAVY

OPRAVNÉ PERÁ

Aj malé škrabance je možné jednoducho popraviť. K dispozícii je balenie s 1 alebo 2 perami, v závislosti na odtieni Vašej podlahy Parky. Po oprave sa už špina nedostane do poškrabaného miesta v podlahe.

Balenie:: 1 alebo 2 perá (v závislosti od farby)

SADA OPRAVNÝCH VOSKOV

Malá prasklinka - jednoduchá oprava. Parky vyvinula sadu opravných voskov aj pre hlbšie diery a poškodenia v podlahe. To umožňuje opravu hlbších, lakom prestupujúcich dier, čím chráni podlahu proti prieniku vlhkosti. Opravná sada obsahuje 7 farebných voskov, taviaci nástroj, čistiaci nôž a špachtľu.

Balenie:: 1x sada

ROZSIAHLE POŠKODENIE PODLAHY?

Vďaka zámkovému click systému môžete jednoducho vymeniť poškodenú lamelu na Vašej podlahe. Poraďte sa so svojím predajcom alebo sa na to dajte sami. S nástrojom BULLDOG to hravo zvládnete!
Videoukážku, ako vymeniť lamelu prostredníctvom nástroja BULLDOG nájdete tu

Balenie:: 1x sada