ASTRATA

ASTRATA - drevené obklady

Astrata je obklad steny pozostávajúci z kúskov dreva zo starých trámov. Vďaka rozdielnej hrúbke dýhovaných blokov je vytvorený jemný 3D povrch. Astrata Vám umožňuje rýchlo a ľahko dokončiť stenu alebo izbu bez veľkej investície.


Panel má rozmer 80x40x1.4 cm a je vybavený perom (na vrchu) a drážkou (zospodu). Panely sú balené po 3 kusy. To znamená, že v každom balení je cca. 1 m² (netto 0.96 m²) a môžete si tak jednoducho určiť počet  balení, ktoré budete potrebovať.

Panely Astrata sú veľmi jednoduché na inštaláciu, a preto sú vhodné pre každého. Panely môžu byť použité v novostavbách ako aj pri rekonštrukciách na prekrytie steny alebo priestoru. Nakoľko panely Astrata do seba zapadajú, nevnímate optické prerušenie medzi panelmi, ale stena vytvára jeden neprerušený celok. Pokyny na inštaláciu zobrazujú krok za krokom ako majú byť panely umiestnené. Obklad Astrata je možné inštalovať na drevenú stenu, na stenu z tehál alebo betónu, za predpokladu použitia drevenej konštrukcie. Na inštaláciu nie je potrebné žiadne špeciálne náradie.

Astrata - Hoboken Oak
Astrata - Baltimore Oak
Astrata - Harlem Oak

ASTRATA - inštalačné video

ASTRATA - leták na stiahnutie