Kompozitné terasy

TWINSON - kompozitné terasy

TWINSON


Mala by pôsobiť prirodzene, vyžarovať príjemné teplo a harmonicky sa začleniť do prostredia. Vďaka terase sa záhrada môže stať dokonalým miestom pre oddych aj hravé aktivity, či piknik.
 
Je teda úplne prirodzené, že sa pritom hlavný dôraz kladie na vzhľad terasových dosiek, pretože len skutočne  pekné veci dokážu vytvoriť príjemnú atmosféru. Twinson je unikátny patentovaný materiál, v ktorom sa snúbi príroda a moderné technológie. Terasové dosky z patentovaného drevoplastového kompozitného materiálu Twinson sú však nielen "pekné" - navyše sú aj mimoriadne šetrné k prírodným zdrojom, sú ekologické a pritom sa vyznačujú vysokou kvalitou a extrémne dlhou životnosťou.
 

Twinson


 
TWINSON a jeho prednosti

 
Terasy Twinson majú luxusný vzhľad dreva, na rozdiel od drevených terás však nepotrebujú nátery ani morenie a sú odolné proti drevokazným hubám, hmyzu, vlhkosti a mechanickému poškodeniu. Obsahuje totiž drevo a PVC; tak spája prednosti obidvoch zložiek – prírodný vzhľad dreva a pocit tepla, ktorý drevo poskytuje a tiež odolnosť a bezúdržbovosť, ktorú na druhej strane ponúka PVC. Vďaka obsahu PVC je náš patentovaný materiál Twinson veľmi odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Podobne je na tom aj jeho farebnosť (po približne mesiaci od uloženia sa ustáli) – nemení sa. Na rozdiel od dreva, Twinson nepodlieha hnilobe a nemusíte sa báť ani drevokazného hmyzu.


 
TWINSON a jeho 3 typy

 
Dodávame 3 typy terasových dosiek Twinson:
 
1.) Terasy Essential Terrace vynikajú skvelou cenou a všetkými výhodami materiálu Twinson. 
2.) Terasy Character Massive majú jednoduchší montážny systém a viac farebných možností.
3.) Terasy Majestic Massive Pro sú vhodné pri kopírovaní oblého alebo nepravidelného tvaru (napríklad bazéna) – jednotlivé dosky možno natočiť podľa potreby a orezať na akýkoľvek tvar.
 
 


 
TWINSON a jeho dlhá životnosť

Twinson je robustný materiál, ktorý nepraská, nekrúti sa, ani neprehýba – preto naň poskytujeme záruku až 25 rokov.

Stiahnite si katalógy TWINSON a inšpirujte sa

TWINSONTWINSON
Katalóg terasových dosiek
10.03.2021 - 3.1 MB

KOMPLETNÁ PONUKA TWINSON

Napíšte nám a my Vám odpovieme

Meno:
E-mail:
Odkaz: