Typy dosiek

Terasy z materiálu Twinson možno rovnako ako v prípade dreva zostavovať do rôznych tvarov a konštrukcií. Na výber je 8 prírodných farieb, ktoré sa hodia k akejkoľvek architektúre aj typu krajiny. Možete si zvoliť zo 4 rôznych variantov produktu: Terrace, Terrace Basic, Terrace a Terrace Massive. 

Terrace: klasický variant

Systém Terrace prináša riešenie pre široké spektrum používateľských požiadaviek. S pomocou tohto materiálu možno rýchlo a bez komplikácii realizovať kladenie na menšie aj vačšie plochy. Systém obsahuje obojstranne použiteľné dosky s dvomi reznými povrchovými úpravami. Ideálne riešenie pre záhradné cestičky, balkóny a terasy. 

 

Terrace

Terrace : prémiová terasa

Terrace je špičkový terasový systém vhodný pre intenzívne využívanie plochy s veľkou záťažou. Má zvlnený povrch, vysokú nosnosť a je vhodný na použitie v súkromných i komerčných priestoroch, ako sú napríklad hotely, reštaurácie, prístaviská alebo verejné kúpaliská. Systém skrytých škár navyše zabraňuje prepadnutiu malých predmetov.

 

Terrace

Terrace Massive: kompaktné palubovky

S použitím tejto palubovky bez dutých komôr možno precízne urobiť aj okrúhle rohy - ideálne na okraje bazénov a zaoblené tvary. Palubovky možno používať obojstranne. Jedna strana je jemne drážkovaná, druhá strana má hladkú štruktúru. Plné dosky navyše vynikajú vysokou odolnosťou proti nárazu. 

 

Terrace Massive

Online katalóg TWINSON nájdete TU.